Tvůj specializovaný prodejce je Ti k dispozici také online

 

Služby Tvého specializovaného prodejce se nedají srovnávat s žádnými jinými, ale někdy to prostě musí být rychlejší? Žádný problém! S partnerským obchodem GRANIT je Tvůj místní partner k dispozici také online, kdykoli a kdekoli. Každou online objednávkou tak podpoříš regionální podniky. #supportyourlocalpartner

Registrace v partnershopu GRANIT

Vaše osobní kontaktní osoba

Pro registraci vyplňte prosím správně pole níže.

*
*
*

Partnerský obchod GRANIT
Náhradní díly od vedle on-line

 

V partnerském obchodě GRANIT máš nejen online přístup k jejich skladovému sortimentu, ale můžeš si také vybrat z více než dvanácti milionů produktů. Při této volbě běží stroj opět velmi rychle a hladce.

 

Takto podpoříš svého partnera
Rychlé, spolehlivé a snadné jako vždy

 

1. objednávání je velmi snadné.

 

Pokud mašina stojí, je třeba jednat rychle. Ušetři si cestu k místnímu specializovanému prodejci a místo toho využij jeho partnerskou prodejnu GRANIT. Můžeš tak snadno objednat online a podpořit tím svého místního partnera.

 

 

2. sortiment je obrovský a služby jsou skvělé.

 

Přístup k největšímu evropskému sortimentu náhradních dílů v oblasti zemědělských strojů s více než 12 000 000 náhradními díly a příslušenstvím v kombinaci se známým servisem místního specializovaného servisu činí partnerský obchod GRANIT jedinečným.

 

 

3. dodání je rychlé a nekomplikované.

 

Na rychlosti záleží. Objednané zboží obdržíš maximálně do 48 hodin. Více než 90 % objednávek je doručeno na požadovanou adresu následující pracovní den.

 

 

4. přijímáme běžné platební metody.

 

S běžnými platebními metodami PayPal, kreditní kartou a inkasem můžeš vyřídit všechny objednávky v partnerském obchodě GRANIT rychle a bezpečně. Pokud dostáváš své zboží na přepážce svého specializovaného prodejce na účet, můžeš si s ním domluvit, že bys u něj rád dostával na účet také zboží objednané online.

 

 

5. partnerství s mým specializovaným prodejcem je bezkonkurenční.

 

Díky službám a kompetencím Tvého specializovaného prodejce je pro Tebe nenahraditelný. V případě jakýchkoli dotazů ohledně Tvé online objednávky se můžeš osobně obrátit na specialisty zákaznického centra GRANIT, kteří se postarají o to, abys byl s našimi službami spokojeni.