GRANIT 360° Marketing Service- jeden systém, mnoho možností

Proč marketingová služba Granit 360°?

 

Protože vám chceme nabídnout všestrannou podporu. GRANIT již nabízí rozsáhlé možnosti podpory v oblasti marketingu a prodeje. GRANIT poskytuje vysoce kvalitní katalogy jako „Nejlepší pro“, „Klasické díly“ a „Hračky“ s vlastním, individuálním potiskem prodejce. Nabídku doplňují letáky aktuální nabídky a plakáty pro vlastní prodejny.

 

S 360° marketingovou službou vám GRANIT může představit univerzální nástroj, který je nezbytný pro váš vlastní firemní marketing. Spojuje předchozí, individuálně použitelné marketingové komponenty do kompletního a holistického konceptu, který slouží jako kompaktní systém, který na sobě staví jako řešení pro svůj vlastní osobní marketing.

Užitečné doplňky pro prodej a skladování

 

Získejte maximum ze svých vlastních prostor a pomocí jednotlivých marketingových modulů optimálně prezentujte produkty ve své nabídce

 

Každý produkt na svém místě: Vytvořte objednávku a přehlednost ve svých vlastních prodejních místnostech pomocí systému GRANIT Shop. Současně můžete využít dispoziční systém GRANIT k zajištění efektivního skladování. Díky tomu jsou zásobovací trasy krátké a vždy máte na dosah ruky nejdůležitější položky v dílně.

 

Ale i když by měla být položka vyprodána: Se zbožím GRANIT Scan-2-Order-order není žádný problém. Každý produkt je vybaven vlastním štítkem včetně čárového kódu. Jednoduše naskenujte položku, která není na skladě, a odešlete objednávku - hotovo!

Dobře kombinované - řešení šitá na míru vašim potřebám

 

Jednotlivé komponenty marketingové služby GRANIT lze vzájemně kombinovat a v závislosti na příslušných potřebách představují užitečný doplněk pro specializované prodejce a provozovatele dílen, zejména v kombinaci.

Marketingová služba GRANIT 360° – vaše výhody na první pohled

 

1. Více možností

Díky marketingové službě GRANIT 360° je vám celý marketingový program k dispozici v jednom balíčku.

 

2. Promyšlený koncept

Cílená informace spojením možností. Lepší organizace a jasnost díky promyšlené koncepci.

 

3. Čisté struktury

Zvyšte svou efektivitu jasným strukturováním marketingových aktivit.

 

4. Lepší přehled

Služba 360° Marketing Service vám pomůže dohlížet na vaše marketingové aktivity díky naší všestranné podpoře.

 

5. Úspora času

S řešeními od společnosti GRANIT PARTS můžete zjednodušit své procesy a ušetřit drahocenný čas.