GRANIT PARTS - Silný partner specializovaných obchodů

Služby, důvěra a kvalita jsou pro nás klíčové pojmy, kterými jsme každý den měřeni. Spokojenost zákazníků můžeme vytvořit pouze s vynikajícími službami. Stále plníme svůj příslib kvality. Proto každý den pracujeme vaší důvěře, aby se z obchodního vztahu stalo silné partnerství.

Velký sortiment

Kvalitní náhradní díly a příslušenství za férové ceny!

Rychlé doručení

Objednávky zadané do 18:00 budou doručeny do 8:00 následujícího rána!

Profesionální služby

Kompetentní rady odborníků a profesionální servis dílen!

Naše společnost

Podporujeme 40 000 specializovaných prodejců a seminářů po celé Evropě. Od založení GRANITu se pro nás vyznačuje kompetence, odhodlání a vášeň pro naši práci. Se 24 pobočkami po celém světě se také přibližujeme našim zákazníkům přímo na místě.
více informací

Naše hodnoty

Pro nás je neodmyslitelný neustálý rozvoj naší společnosti a spokojenost našich zákazníků. Pro nás ve společnosti GRANIT jako partnera specializovaného obchodu je to náš cíl a naše motivace do budoucna.
více informací

Naše logistika

Rychlé a spolehlivé doručení za spravedlivou cenu. S 90 000 metry čtverečními má GRANIT v Hesslingen největší centrální sklad náhradních dílů v Evropě. Každý den opouští náš sklad 40 000 dodávek, což odpovídá míře doručení 98%.
více informací

Naše nabídka služeb

Našim zákazníkům nabízíme více než jen rozsáhlý sortiment. Náš servis zahrnuje také širokou škálu služeb. Protože děláme vše pro úspěch našich zákazníků.
více informací

Mohlo by vás také zajímat:

GRANIT Shop System

Více informací

Servisní středisko GRANIT

více informací