Zemědělská technika - Vše, pro co jsme zapálení

Zemědělství dnes čelí stále náročnějším úkolům. Změna klimatu a související dodržování nejrůznějších environmentálních požadavků stále více urychlují technologický rozvoj zemědělského inženýrství. Zvýšená digitalizace v zemědělství nejen pomáhá lépe sledovat procesy, aby vyhověly požadavkům, ale především zajišťuje efektivnější práci.

 

To znamená optimalizovaný výnos s menší časovou investicí. Tyto nové cíle v zemědělství kladou na dnešní zemědělskou technologii obrovské nároky. Stále větší stroje jsou vybaveny velmi složitou technologií, která farmářům usnadňuje práci. Kromě mnoha výhod to s sebou nese i komplikovanější údržbu a opravy, které sami obtížně provedete. Specializovaní maloobchodníci a specializované dílny jsou zde stále více žádané.

GRANIT PARTS - Silný partner specializovaných obchodů

A zde vstupuje do hry GRANIT: Zajišťujeme, aby měli specializovaní prodejci přístup k největší nabídce náhradních dílů v Evropě. V internetovém obchodě GRANIT mohou naši zákazníci najít díly a příslušenství, od spotřebního materiálu až po výrobky na zakázku. Tímto způsobem mohou optimálně podporovat zemědělce v celé Evropě.

 

Nejsme však pouze lídři v Evropě, pokud jde o výběr dílů. Vysoce výkonná logistika GRANIT v největším evropském centrálním skladu zajišťuje, že specializovaní prodejci a specializované dílny obdrží své objednávky do 24 hodin. Tímto způsobem přispíváme nejen k bezvadnému, ale především rychlému servisu. Protože rychlost je největším přínosem v zemědělství v období sklizně.

Velký sortiment

Kvalitní náhradní díly a příslušenství za férové ceny!

Rychlé doručení

Objednávky zadané do 18:00 budou doručeny do 8:00 následujícího rána!

Profesionální služby

Kompetentní rady odborníků a profesionální servis dílen!

Vše pro zemědělskou techniku

Zemědělská technologie pro nás samozřejmě není jen nejnovějším stavem techniky. Naše srdce bije také pro nespočet traktorů, zemědělských strojů a nadšenců, kteří na evropských farmách slouží již mnoho let. Tyto poklady jsou stejně důležité a vyžadují stejně rozsáhlou a spolehlivou údržbu jako nejmodernější traktor. Proto také v této oblasti děláme vše možné. Od originálních dílů až po repliky náhradních dílů, které již na trhu nejsou, vám nabízíme komplexní škálu služeb spolu s našimi prověřenými specialisty v oboru servisu, zákazníků a servisních středisek.

Katalogy pro zemědělskou techniku

k sortimentu

Classic Parts Katalog

do katalogu

Servisní středisko GRANIT

více informací

Jsme silným partnerem specializovaných obchodů.

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Náš tým pro oblast zemědělské techniky je našim zákazníkům vždy k dispozici pro dotazy. Získejte přímý kontakt.

 

Nejste ještě naším zákazníkem?