Pěstování půdy pomocí GRANIT: Nový katalog 1 je zde

 

 

V novém vydání katalogu jsme důkladně revidovali a rozšířili naši škálu kultivace půdy. S hrdostí vám představujeme více než 11 000 produktů speciálně pro kultivaci půdy. S více než 2 000 novými položkami jsme výrazně rozšířili náš sortiment a můžeme vám i vašim zákazníkům nabídnout sortiment v nebývalé velikosti. Jako obvykle najdete v novém katalogu vhodné, vysoce kvalitní, ale za atraktivní ceny alternativy k naší vlastní značce GRANIT.

 

Zcela nové v katalogu 1: Produktová řada GRANIT ENDURANCE CARBIDE. Naše karbidové nástroje pro zpracování půdy přesvědčí svou vynikající kvalitou a maximální životností.

 

Kromě toho v nové řadě najdete také secí techniku od GRANITu vhodnou pro stroje francouzského specialisty na secí techniku Monosem.

 

Významně jsme také rozšířili naši nabídku podložek, ložisek a pryžových pružin. Pod nadpisem „různí výrobci“ máte možnost identifikovat příslušný výrobek v příslušné kapitole bez přidruženého referenčního čísla a pouze na základě požadovaných rozměrů.

 

S nově dostupnými motyčkami od značky K.U.L.T. (Kress Umweltschonende Landtechnik) rozšiřujeme naši řadu technologií okopávání v souladu se zvýšenou poptávkou po řešeních pro mechanickou kontrolu plevele.               

 

 

Nyní nové: GRANIT ENDURANCE CARBIDE

 

 

Naše nová produktová řada GRANIT ENDURANCE CARBIDE je jedním z našich vrcholů v novém katalogu 1. Nové karbidové nástroje byly vyvinuty tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky a vyznačují se svou zvláštní pevností po tepelném zpracování. Řada GRANIT ENDURANCE CARBIDE sahá od hrotů kultivátoru přes křídlové a šípové radlice až po kultivátory a postupně se rozšiřuje. Náš výběr pracně vyráběných nástrojů „Made in Germany“ najdete v novém katalogu 1 na straně 683.

K nové produktové řadě GRANIT ENDURANCE CARBIDE

 

 

Staňte se řešitelem problémů

 

 

V důsledku rostoucí nejistoty ohledně přípustnosti mnoha pesticidů se v posledních letech enormně zvýšila poptávka po možnostech mechanické regulace plevele. U nás najdete technologii okopávání a brány pro řádkové a plošné plodiny. Přidáním prstových motyček od německého výrobce K.U.L.T. do našeho sortimentu vám můžeme kdykoli nabídnout správné řešení pro mechanickou kontrolu plevele.             

Klikněte zde pro techniku sekání


Náš katalogový sortiment

Secí technika

k sortimentu

FARMFLEX

k sortimentu

Pera lehkých bran a příslušenství

k sortimentu

Mulčovače

k sortimentu

Technologie sekání

k sortimentu

Kopáček

k sortimentu

Šrouby pluhu

k sortimentu

Diskové podmítače

k sortimentu

Polní zpracování brambor a řepy

k sortimentu

Další produkty podle značky

k sortimentu


Naše doporučení produktů z katalogu 1


Váš kontakt na nás

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Náš tým pro zpracování půdy je vždy k dispozici pro zodpovězení všech otázek, které naši zákazníci mohou mít. Naše produktové odborníky můžete kontaktovat na ✆ +420 566 523 005

Nejste ještě naším zákazníkem?