Nový katalog 5 je zde

 

Zákazníci oceňují sortiment GRANIT také pro jeho aktuálnost. Produktoví manažeři neustále hledají nové produkty a značky, aby mohli specializovaným prodejcům nabídnout ještě širší sortiment, který je především přizpůsoben jejich potřebám. Katalog 5 je proto také neustále aktualizován. Na více než 1 500 stránkách najdete přes 8 500 článků a více než 3 400 nových produktů.


V novém vydání Katalogu 5 jsme důkladně přepracovali a rozšířili naši nabídku elektrických zařízení. Rozšířeny byly zejména oblasti startérů, alternátorů a LED osvětlení. Elektrodíly jsou přehledně uvedeny v 16 kapitolách. Díky tomu můžeme vám i vašim zákazníkům nabídnout sortiment nebývalého rozsahu. Alternativně ke katalogu lze všechny výrobky snadno vyhledat a objednat také prostřednictvím internetového obchodu GRANIT.  Pomáhají zde praktické funkce, jako je vyhledávání typu výrobce, interaktivní seznamy náhradních dílů a vyhledávač výrobků.

Elektrický sortiment podrobně

Startéry

 

Naše startéry jsou vždy vyvinuty speciálně pro dané vozidlo a důkladně testovány. Tímto způsobem zajišťují optimální výkon po celou dobu životnosti, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

 

 

 

K sortimentu

Alternátory

 

Abychom uspokojili rostoucí poptávku v tomto segmentu - vyvolanou rostoucí elektrifikací vozidel a zařízení - nabízíme širokou škálu elektromotorů a řídicích jednotek.

K sortimentu

Baterie

 

Řada baterií GRANIT Endurance Line byla speciálně vyvinuta pro náročné nepřetržité použití v oblasti zemědělských a stavebních strojů. Startovací baterie nabízejí plný výkon po dlouhou dobu. Technologie expandovaného kovu Ca/Ca dosahuje nízkého samovybíjení a velmi dobrých vlastností při studeném startu.

 

 

K sortimentu

Osvětlení

 

V zemědělství jsou požadavky na pracovní světlo velmi vysoké: Maximální spolehlivost při nepřetržitém sezónním provozu v horku a dešti, vysoká odolnost proti vibracím a jednoduchá a časově nenáročná instalace.

K sortimentu

Mohlo by vás také zajímat

Objevte naše průvodce na téma elektroinstalace!

Záruka na baterie

k poradenství

Údržba baterie

k poradenství

Péče o baterie

k poradenství

Náš elektrotechnický sortiment

Startér převodovky

K sortimentu

Alternátory

K sortimentu

Osvětlení

K sortimentu

Multimédia a komunikace

K sortimentu

Video systémy

K sortimentu

Ochrana / monitorování / chlazení

K sortimentu

Měřicí / zkušební zařízení a nástroje

K sortimentu

Kabely a příslušenství

K sortimentu

Měnič napětí

K sortimentu

Klimatizační technika

K sortimentu

Precizní zemědělství

K sortimentu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem