GRANIT PARTS - Silný partner specializovaných obchodů

Již nyní podporujeme 40 000 specializovaných prodejců a dílen po celé Evropě. Od založení GRANIT PARTS v roce 1996 nás vyznačují kompetence, odhodlání a vášeň pro naši profesi i pro naše zákazníky. S celkem 24 pobočkami po celém světě se také přibližujeme našim zákazníkům přímo na místě.

 

Jako jeden z předních evropských velkoobchodů s náhradními díly a příslušenstvím v zemědělském sektoru usilujeme o strategii všech značek. Těžíte z největšího sortimentu v tomto odvětví s více než dvanácti miliony produktů, které všechny najdete v našem webovém obchodě nebo v našich četných katalozích.

 

Jako skutečný partner specializovaného obchodu je naším cílem posílit konkurenceschopnost místních specializovaných společností a významně přispět k jejich úspěchu. To je důvod, proč jsme kromě široké nabídky také na vaší straně s širokou škálou služeb. Ta se skládá z efektivní logistiky, kompetentního poradenství, atraktivních nabídek školení, sofistikovaných opravárenských služeb, systémů obchodů šitých na míru i osvědčených, prodej podporujících opatření pro on-line i off-line použití.

 

Se spolehlivostí, rychlostí a naší zárukou kvality jsme dodavatelem, na kterého se můžete spolehnout. Na naše výrobky, naše zaměstnance a dodavatele klademe nejvyšší nároky.

 

Jsme přesvědčeni, že vám jako rodinný podnik máme co nabídnout, protože naším modelem úspěchu je důvěryhodná spolupráce a dlouhodobé partnerství. Proto se s vámi vždy setkáváme osobně, abychom věděli, co je pro vás důležité.