MAXIMÁLNÍ VÝKON

ZPRACOVÁNÍ PŮDY MADE IN GERMANY S KARBIDEM GRANIT ENDURANCE

 

Se začátkem sklizňové sezóny již většina zemědělců přemýšlí o následujícím zpracování půdy. Vždyť optimální podmítka je dnes v zemědělství na orné půdě důležitější než kdy jindy. Pomozte svým zákazníkům vytvořit ideální podmínky pro následující plodinu pomocí radlic GRANIT ENDURANCE CARBIDE.

 

Karbidové nástroje GRANIT ENDURANCE CARBIDE vyrábí v Německu silniční a důlní specialisté. Díky speciálnímu procesu pájení a kalení jsou hroty našich radlic vysoce odolné proti opotřebení. Vysoce kvalitní materiály, které se u jiných dodavatelů na trhu jen zřídka vyskytují, ruční práce a dlouholeté zkušenosti s výrobou umožňují tento složitý postup. Při vývoji našich produktů GRANIT ENDURANCE CARBIDE jsme se vždy orientovali na praxi. Výsledkem je řada, která dlouhodobě odolá největšímu zatížení, nabízí dlouhodobou rozměrovou stabilitu a zajišťuje trvale dobrý pracovní vzor při stejné pracovní hloubce. Praktický test v produktovém benchmarku GRANIT ukázal: naše nástroje na zpracování půdy jsou lepší než téměř všechny ostatní produkty na trhu s náhradními díly.

 

Kromě radliček zahrnuje řada GRANIT ENDURANCE CARBIDE také díly pluhu, dlátové radličky, radličky duckfoot a lesní mulčovací nářadí.

Kopáček

k sortimentu

Polní zpracování brambor a řepy

k sortimentu

Lesní mulčovače a drtiče kamene

k sortimentu

VÝROBNÍ PROCES:

 

Desky z tvrdokovu jsou připájeny pomocí speciálního procesu indukčního pájení. Při tomto procesu se prostřednictvím speciálně vyvinuté cívky přivádí energie do základního tělesa a pájených tvrdokovových desek. Požadovaná teplota je až 800 °C. Po připájení tvrdokovových desek se naše nástroje opět ohřejí a tímto způsobem se vytvrdí. Pro dosažení optimálního spojení mezi materiály je třeba vzít v úvahu body tání základního tělesa, pájecího materiálu a trdokovu. Kromě dlouholetých zkušeností, například z těžby, to vyžaduje také vysoce kvalitní suroviny, které dnes využívá jen málo dodavatelů na trhu s náhradními díly.

Tento takzvaný popouštěcí proces po připájení desek z tvrdokovu dává základnímu tělesu plnou tvrdost (46 HRc). Díky tomuto složitému procesu jsou výrobky GRANIT ENDURANCE CARBIDE lepší než téměř všechny ostatní výrobky z trhu náhradních dílů. U výrobků GRANIT ENDURANCE CARBIDE nejsou nutné další svary, které mohou negativně ovlivnit geometrii nástroje, protože základní těleso má vysokou úroveň odolnosti proti opotřebení.

TVRDOKOV:


Ve zvláště namáhaných oblastech hrotu jsou do základního tělesa vsazeny další desky z tvrdokovu. Díky trojúhelníkovému tvaru spodních desek z tvrdokovu jsou nejen zvlášť masivní,
ale také pevně spojeny v jeden celek. Na horní části našich nástrojů jsme zvolili obzvláště velké tvrdokovové desky pro minimální opotřebení. To znamená, že opět výrazně zvyšujeme životnost našich nástrojů.

POKROČILÝ PROCES PÁJENÍ:


U nástrojů GRANIT ENDURANCE CARBIDE zajišťuje trvalé pájené spojení mezi tvrdokovem a základním tělesem, které také kompenzuje rázové zatížení kamenů bez poškození, aby desky z tvrdokovu byly optimálně uchyceny v základním tělese. Rozhodující je zde složení pájecího materiálu. Pokud je spojení příliš tvrdé, mohou se desky z tvrdokovu při nárazovém zatížení rychle odlupovat. Naproti tomu příliš měkké spojení často nemůže dlouhodobě odolávat trvalému abrazivnímu zatížení.

DESIGN PRO NÍZKÉ OPOTŘEBENÍ:


Optimalizovali jsme tvar našich nástrojů pro optimální chování při opotřebení. Nejexponovanější oblasti byly speciálně vyztuženy. Konstrukce našich nástrojů zajišťuje dlouhodobou tvarovou stabilitu a tím umožňuje spolehlivé nastavení pro dlouhodobé nasazení.

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem