Novinka: Šípová radlička v nabídce GRANIT ENDURANCE CARBIDE

Nástroje pro podmítku Made in Germany

 

Sortiment GRANIT ENDURACE CARBIDE se rozrůstá. Kromě radliček, dílů pluhů, dlát a lesnického mulčovacího nářadí najdete nyní v internetovém obchodě GRANIT také naše nové šípové radličky. Nejvyšší kvalita, odolnost, nejlepší materiály a německá výroba –  doporučte nyní svým zákazníkům nové šípové radličky od GRANIT ENDURANCE CARBIDE.

 

Pro mělkou podmítku jsou šípové radličky pro mnoho farmářů často první volbou. Při vysokých pracovních rychlostech a abrazivních podmínkách ve zhutněné ornici mají rozdíly v kvalitě přímý dopad. S produkty z GRANIT ENDURANCE CARBIDE Vaši zákazníci nedělají žádné kompromisy a zároveň šetří peněženku.

 

Konstrukce optimalizovaná proti opotřebení a dodatečné výztuhy tvrdokovovými pláty ve zvláště namáhaných místech zajišťují extra dlouhou životnost. Díky speciálnímu procesu pájení a kalení vyvinutému silničními a důlními odborníky z Německa, při kterém se nástroje na zpracování půdy po pájení pouze temperují, si základní těleso zachovává svou plnou tvrdost. Tento proces zajišťuje, že řada GRANIT ENDURANCE CARBIDE trvale odolá největšímu zatížení, nabízí dlouhodobou rozměrovou stabilitu a zajišťuje trvale dobrý pracovní vzhled při stejné pracovní šířce.

 

Přesvědčte se o všech těchto výhodách s novými šípovými radličkami GRANIT ENDURANCE CARBIDE. Radličky pro mělké zpracování půdy mají plochý klínový úhel. Jejich charakteristický tvar také znamená, že základní těleso, kterému dodávají tvrdokovové desky jeho pevnost, je také na spodní straně obzvláště namáháno. Naše šípové radličky jsou z tohoto důvodu na spodní straně ještě jednou zesílené. V horní části byla do základního tělesa zahrnuta také trojúhelníková deska z tvrdokovu, protože tato konstrukce se v testech ukázala jako obzvláště robustní.

 

k sortimentu Endurance Carbide

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem