Stát se zákazníkem

Chcete-li se zaregistrovat jako specializovaný maloobchod ve webovém obchodu GRANIT, klikněte nejprve pod registrační pole v pravém horním rohu obrazovky na „Registrace". Poté vyplňte formulář s požadovanými údaji a chcete-li požádat o registraci, klikněte na "Odeslat registraci“. Po dokončení kontroly vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce.

Pokud jste koncovým zákazníkem a máte zájem odebírat díly Granit, rádi Vám pomůžeme s nákupem u některého z našich lokálních dealerů. Klikněte pod registračním polem na „Registrace". Vyberte "Zaregistrujte se jako koncový zákazník" ven. Poté vyplňte formulář s požadovanými údaji a chcete-li požádat o registraci, klikněte na "Zašlete dotaz“. Poté získáte přístup do partnerského obchodu GRANIT svého oblíbeného specializovaného prodejce. Získáte tak přístup k celému sortimentu GRANIT.

Klikněte Zde za účelem přejít na vyhledávání našich prodejců.

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli heslo, klikněte pod přihlašovacím polem v pravém horním rohu obrazovky na Zapomněli jste heslo. Zadejte svou e-mailovou adresu, která je propojena s účtem GRANIT, a klikněte na pole "Zažádat". Nyní počkejte na odpovídající e-mail ve vaší e-mailové schránce a postupujte podle pokynů.

Pokud je váš účet zablokován, Kontaktujte naše zákaznické centrum.