Vysokozdvižný vozík - Vše k vozíkům

Je nemožné si představit světové sklady a logistická centra bez: Vysokozdvižný vozík. Také v zemědělství jsou obratná vozidla dlouhodobě užitečnou podporou na mnoha farmách. Jako důležitý nástroj pro přepravu zboží v rámci logistiky nebo při přepravě objemných věcí po dvoře jsou v této oblasti také velmi žádané náhradní díly. Doposud byl tento trh v Evropě silně závislý na několika poskytovatelích. GRANIT ruší tuto tradici rozšířením sortimentu o náhradní díly pro vysokozdvižný vozík. Od zavedení katalogu 16 obdrželi specializovaní prodejci a odborné dílny od společnosti GRANIT náhradní díly pro nejběžnější výrobce vysokozdvižných vozíků. Počínaje předními značkami Jungheinrich, Linde, Still a BT, mohou naši zákazníci najít náhradní díly ve společnosti GRANIT za atraktivní cenu. Nejde jen o tlak na cenu originálních dílů, který se specializovaným prodejcům uvolňuje přidáním nové produktové řady. S náhradními díly pro průmyslové vozíky od soukromé značky GRANIT PARTS získáte také přístup k vysoce kvalitním produktům, se kterými mohou specializovaní prodejci a odborné dílny nabídnout spolehlivou alternativu k originálu.

Stále rosteme - protože řada GRANIT by měla nabízet největší výběr

Nová řada GRANIT pokrývá všechny oblasti oprav průmyslových vozíků. Od baterie a osvětlení přes konstrukci vozidla a listové řetězy až po soupravy hydrauliky a údržby. S vyhledávačem vidlí ve webovém obchodě GRANIT nabízíme našim zákazníkům také užitečný nástroj pro poradenství a prodej. Zde se automaticky vybírají příslušné položky pomocí třídy ISO / FEM a požadované šířky a délky vidlic. Díky rozšíření našeho sortimentu je pro specializované prodejce konečně zajímavé zahrnout téma průmyslových nákladních vozidel do své nabídky. Nový segment jakožto specializovaný maloobchod nejenže uspokojí stávající zákazníky, ale také otevírá další skupiny zákazníků. Díky velkému sortimentu originálních dílů GRANIT a levným alternativám od naší vlastní značky jsou nyní naši zákazníci před konkurencí.

Katalog 16: Vysokozdvižný vozík náhradní díly

do katalogu

Servisní středisko GRANIT

více informací

Jsme silným partnerem specializovaných obchodů.

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Náš tým pro oblast vysokozdvižných vozíků je našim zákazníkům vždy k dispozici pro dotazy. Získejte přímý kontakt.

 

Nejste ještě naším zákazníkem?