Vždy správná volba – s vyhledávačem kloubových hřídelí

NAJDĚTE TU SPRÁVNOU KLOUBOVOU HŘÍDEL

 

Originální nebo identický díl je často otázkou rozpočtu. V GRANIT nabízíme vašim zákazníkům všechny možnosti. Náš široký sortiment zahrnuje kromě originálních výrobců také vysoce kvalitní alternativy naší vlastní značky GRANIT BLUELINE. Ale nejen náklady ovlivňují rozhodnutí o koupi. Koncepce stroje a geometrie uložení mají vliv i na výběr správné kloubové hřídele. S multiznačkovým vyhledávačem kloubových hřídelí je úspěch zaručen.

Kde najdu vyhledávač?


K vyhledávači hřídelí na webshopu se dostanete dvěma způsoby. Můžete buď hledat v nabídce "Kloubové hřídele a hnací technika" a vybrat "Vyhledávací filtr kloubové hřídele". Nebo do vyhledávacího řádku zadáte hledaný výraz „kloubová hřídel“ a budete přesměrováni přímo na vyhledávač kardanového hřídele.

 

Jaké výhody nabízí GRANIT vyhledávač kloubových hřídelí?


Ve vyhledávači kloubových hřídelí můžete snadno a pohodlně najít kardany, které jsou vhodné pro vaše zákazníky. Mnoho možností filtrů nabízí různé parametry pro identifikaci správné kloubové hřídele pouhými několika kliknutími. Nejjednodušší způsob identifikace je obvykle přes velikost kříže. Po změření kardanu lze data přenést do vyhledávače, aby bylo možné zúžit, který kardan se hledá.

Vyhledávač ukazuje celý sortiment výrobců kloubových hřídelí GRANIT, BLUELINE, Walterscheid a Bondioli & Pavesi. Tímto způsobem lze během okamžiku nalézt alternativy pro různé značky.

 

Další dobrou vlastností u mnoha kloubových hřídelí je přímá vazba na příslušné náhradní díly. Tímto způsobem lze najít správné náhradní díly bez časově náročného zkoumání z individuálních referencí.

 

Vyzkoušejte vyhledávač kloubových hřídelí na webshopu a vyberte jednoduše ten správný kardan.

 

K vyhledávači

Doporučení

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem