Nový vyhledávač kloubových hřídelů více značek - Nyní k dispozici ve webovém obchodu GRANIT

Kde najdu vyhledávač kloubových hřídelů?

 

K novému vyhledávači kloubových hřídelů ve webovém obchodu GRANIT se můžete dostat dvěma způsoby. Můžete buď vyhledávat v nabídce „Kloubové hřídele a hnací technika“ a vybrat „Filtr pro vyhledávání kloubových hřídelů“. Nebo do vyhledávacího pole zadáte hledaný výraz „kloubový hřídel“ a budete přesměrováni přímo do vyhledávače kloubového hřídele.

 

Jaké výhody nabízí vyhledávač kloubových hřídelů GRANIT?

 

Ve vyhledávači kloubových hřídelů GRANIT můžete snadno a pohodlně najít ty správné kloubové hřídele pro své zákazníky. Mnoho možností filtrování nabízí různé parametry pro nalezení správného kloubového hřídele pomocí několika kliknutí. Nejjednodušší způsob identifikace je obvykle pomocí křížových kloubů. Poté, co byl změřen kloubový hřídel, lze data přenést do vyhledávače, aby se zúžilo, který vývodový hřídel je třeba hledat. Vyhledávač ukazuje celou řadu výrobců kloubových hřídelů GRANIT, Blueline, Walterscheid a Bondioli & Pavesi.

 

To znamená, že alternativy pro různé značky lze najít rychle. Další novinkou v řadě kloubových hřídelů je přímé spojení s příslušnými náhradními díly.

 

Tímto způsobem lze nalézt správné náhradní díly bez rozsáhlého zkoumání jednotlivých referencí.

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem