GRANIT Logistik - Z Heeslingenu do Evropy

Z našeho centrálního skladu v Heeslingenu dodáváme do dílen a specializovaným prodejcům po celé Evropě.

 

Na ploše v současné době 90 000 metrů čtverečních je nepřetržitě k dispozici 240 000 jednotlivých položek. U nás najdete přední evropský program náhradních dílů: Originální díly od renomovaných výrobců, náhradní díly od předních dodavatelů OEM a kvalitní identifikační díly. S naší vlastní značkou vám nabízíme také vysoce kvalitní varianty produktů za férové ceny.

 

Abychom si zajistili tuto průkopnickou roli, musíme být nejen rychlí, spolehliví a za atraktivní ceny. Musíme přesvědčit svým celkovým výkonem.

 

Pro nás to znamená, že všichni zákazníci mají právo na rychlé a spolehlivé doručení za spravedlivé ceny bez ohledu na velikost a hodnotu objednávky. Zároveň každý zákazník může od nás očekávat individuální podporu a řešení šitá na míru. Dále garantujeme našim zákazníkům, že objednávky zadané do 18:00 budou doručeny do 8:00 následujícího rána. Protože chceme, abyste se na nás mohli vždy spolehnout.

 

V tomto cíli budeme pokračovat i v nadcházejících letech. Proto se připravujeme na budoucí růst rozšiřováním našich úložných kapacit.

Centrální sklad v Dolním Sasku, vybavený nejmodernější technologií, je doplněn výstavbou druhého skladu v sárském Tholey. Budeme tedy mít dostatek úložné kapacity pro příštích několik let. Díky kratším doručovacím trasám tento sklad zaručuje v budoucnosti rychlé přepravní procesy a rychlé dodání zboží, zejména pro jižní Německo a Evropu.

 

Rozhodující význam pro to mají samozřejmě i naši zaměstnanci v logistice. S nimi dokážeme každý den vybavit na cestu přibližně 40 000 dodávek. Díky motivaci a optimální pracovní atmosféře jsme byli schopni neustále zvyšovat naši dodávku na aktuálně více než 98%. Na tom pracujeme každý den. A stále se zlepšujeme.

Mohlo by vás také zajímat:

Naše hodnoty

více informací