GRANIT BLACK EDITION POKRAČUJE v RŮSTU

NOVÉ AKUMULÁTOROVÉ NÁŘADÍ V PREMIOVÉ EDICI NÁŘADÍ

 

Prémiové ruční a akumulátorové nářadí GRANIT BLACK EDITION spojuje maximální odolnost a funkčnost, nejlepší materiály a moderní design. Řadu GRANIT BLACK EDITION pro vás pravidelně rozšiřujeme. Ať už jde o nástrčné klíče, kovoobráběcí nástroje, šroubováky, dílenské svítilny, akumulátorové rázové utahováky nebo dílenské vozíky s odpovídajícími sadami vložek, nabízíme vám široký sortiment nářadí.

Pracujte nyní ještě efektivněji

 

Tři další elektrické nářadí nyní rozšiřují rodinu GRANIT BLACK EDITION: Akumulátorový mazací lis, akumulátorový nýtovací nástroj a akumulátorový lešticí stroj. S bezkomutátorovým motorem, robustním hliníkovým pouzdrem, ergonomicky tvarovanou rukojetí a LED pracovním světlem vám umožňujeme pracovat efektivně a výkonně s dlouhou životností.

 

Všechny tři nástroje jsou dodávány v obsáhlé sadě. Systémový kufr GRANIT BLACK EDITION nabízí dostatek prostoru pro nářadí a veškeré příslušenství. Pěnové vložky umožňují uklizené, bezpečné a nárazuvzdorné skladování. Akumulátorové nářadí GRANIT BLACK EDITION je navíc dodáváno se dvěma lithium-iontovými bateriemi 18 V 4,0 Ah a příslušnou nabíječkou.

 

 

Aku trhací nýtovač GRANIT BLACK EDITION zpracovává trhací nýty o průměrech 2,4, 3,2, 4,0, 4,8 a 5 mm. Lze zpracovávat trhací nýty hliníkové, ocelové a nerezové.

 

S akumulátorovou leštičkou můžete tento pracovní krok v budoucnu výrazně urychlit. Rotační a oscilační pohyby zajišťují vynikající leštící výkon. Součástí balení je vlněná leštící podložka a leštící houba, každá o průměru 150 mm (6'').

 

Akumulátorová mazací pistole se od nynějška stane stálicí i ve vaší dílně. Mazací lis je vhodný pro 400g kartuše a sypké mazivo třídy konzistence NLGI 2. Pomocí dvou úrovní můžete rozhodnout, kolik tuku chcete použít.

GRANIT BLACK EDITION Sada akumulátorového lešticího stroje 18V

k produktu

GRANIT BLACK EDITION Sada akumulátorového nýtovacího nářadí 18V

k produktu

GRANIT BLACK EDITION 18V akumulátorová mazací pistole

k produktu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem