GRANIT HNACÍ ŘEMENY A ZAŘÍZENÍ PRO ÚDRŽBU

PODNĚT PRO VAŠI ZAHRADNÍ TECHNIKU

 

Je těžké si představit zahrady a parky v následujících týdnech a měsících bez: Sekačky na trávu. Nabízíme Vám široký sortiment hnacích řemenů pro ruční i pojezdové sekačky, vhodné pro profesionální přístroje i hobby zahrádkáře. Při výrobě se opíráme o partnery s více než pěti desetiletími zkušeností s výrobou hnacích řemenů a s vysoce kvalitním sortimentem, který obstojí i v těch nejtvrdších podmínkách.

 

Řemeny pro přenos síly GRANIT se vyznačují řadou klíčových vlastností a vyznačují se vysokou pevností v tahu, optimálním přenosem síly, vysokou odolností proti opotřebení a odolností proti nárazu a také pružností při zpětném ohybu. To vede k mimořádně dlouhé životnosti produktu. Naše hnací řemeny jsou vhodné pro běžné výrobce v zahradnickém průmyslu. Vysoce kvalitní materiály a špičkové technologie zajišťují prvotřídní výkon a nejlepší kvalitu splňující mezinárodní standardy produktů.

 

Kromě hnacích řemenů GRANIT zahrnuje náš sortiment také vhodné nástroje pro údržbu hnacích řemenů. Pravidelná údržba totiž zaručí vašim zákazníkům maximální bezpečnost při manipulaci se stroji a zajistí vyšší efektivitu a životnost výrobků. Především tření o vnější komponenty, zanedbaná péče nebo nedostatečné napnutí řemene může například způsobit poškození hnacích řemenů, což vede ke zvýšenému opotřebení a horšímu používání.

 

k sortimentu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem