SERVISNÍ BOX SCHARMÜLLER NYNÍ NOVINKA U GRANITU

Originální spojka s kulovou hlavou K80® od společnosti Scharmüller umožnila jednoduché a pohodlné připojování nářadí k traktorům. Je podstatně pevnější než klasický čep oje a je vhodný pro vysoké rychlosti nad 50 km/h, takže dokonale využívá své přednosti. Ale i ten nejinovativnější systém vydrží jen tak dlouho, dokud mu to jeho uživatel dovolí. V případě kulové spojky K80® je pro dlouhou životnost nezbytná správná péče. Objevte servisní box Scharmüller v internetovém obchodě GRANIT.

Naše tipy pro péči

 

Při použití kulové spojky K80® je základem čistota. Před procesem spojování musí být koule a mazací kříž očištěny od nečistot a zbytků mastnoty. Pěnový kroužek na hrdle koule Scharmüller K80® také zabraňuje vnikání nečistot a prachu a měl by být pravidelně vyměňován. Bez něj by se nečistoty a mazivo mohly spojit a vytvořit smirkovou pastu, která na vytvrzeném povrchu působí jako brusný papír.

 

Každodenní péče o K80® zahrnuje také svědomité mazání. Kulová spojka musí být promazána při každém použití. Pravidelně by měla být kontrolována i funkčnost systémů centrálního mazání. Se správným krycím víkem od Scharmüller mohou vaši zákazníci chránit své tažné zařízení před nečistotami, odletujícími kamínky nebo jiným poškozením, když se nepoužívá.

 

Důležitým krokem při používání kulové spojky K80® je také pravidelná kontrola přidržovače. Protože pokud toto není správně nastaven, bude to mít za následek nerovnoměrné opotřebení koule a kulové objímky. V nejhorším případě to může vést k poškození negativním vertikálním zatížením. Scharmüller doporučuje nastavit vůli mezi nastavovacím šroubem přidržovače a kulovou hlavou na maximálně 0,5 mm.

 

Se servisním boxem Scharmüller dostanou vaši zákazníci všechny pomůcky a testovací nástroje, které potřebují pro každodenní péči o originální spojku s kulovou hlavou K80®.

 

k servisnímu boxu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem