GRANIT Shop System - systém pro další prodeje

Kromě odborného poradenství a komplexní nabídky zboží je atraktivní prezentace vaší vlastní nabídky zboží základním požadavkem pro úspěšný prodejní koncept.

1. Koncept

 

Ve čtyřech krocích k optimální prodejně

 

Se systémem obchodu GRANIT můžete své výrobky prezentovat efektivně a jasně. Dopřejte svým prodejnám profesionální vzhled a používejte přizpůsobené policové systémy od GRANIT, které jsou šité na míru vašim individuálním potřebám.

 

Na základě analýzy prodejních míst vyvinuli specialisté obchodu GRANIT pro váš obchod individuální koncept, který je přizpůsoben vašim potřebám. Díky modulární struktuře obchodního systému GRANIT umožňuje flexibilní design navrhnout prodejní oblast podle individuálních potřeb.

 

Jak se dělí vaše vlastní prostory? Které prodejní moduly dávají vašemu obchodu největší smysl? Které produkty se kde nejlépe uplatní? Jaký sortiment by měly být umístěn?

Spolupracovníci z obchodního týmu GRANIT a váš osobní manažer v terénu vás podporují při plánování vaší prodejny ruku v ruce se sestavováním jednotlivých prodejních modulů, rozmístěním regálových systémů a výběrem produktů GRANIT relevantních pro vaše zákazníky. Tímto způsobem může být obchod sladěn a optimálně navržen podle struktury zákazníka na místě a podle zaměření jednotlivých produktů.

2. Plánování

 

Určete potřeby a rozumně využívejte zdroje

 

Pro co nejlepší design vlastních prodejních místností by měl být použit každý metr čtvereční prodejní plochy. Za účelem zvýšení obratu a ziskovosti vašich prostor je komplexní plánování designu vlastního obchodu prvním důležitým krokem na cestě k úspěchu.

 

3. Zařízení

 

Implementace koncepce ve vašich prostorách

 

Jakmile je koncept vypracován, může být implementován na místě. Zde vám také pomůže tým GRANIT. Od struktury jednotlivých modulů podle vytvořeného konceptu, od prezentace produktu a etiketování polic až po vybavení polic: Tým GRANIT staví prodejnu podle dříve vyvinuté koncepce a v případě potřeby ji přizpůsobuje aktuálním potřebám a prostorovým podmínkám na místě.

 

Snadno měnitelný a rozšiřitelný obchodní systém GRANIT je vhodný pro celou škálu produktů GRANIT, takže můžete svým zákazníkům prezentovat a umisťovat produkty ve svých prostorách co nejlepším možným způsobem.

4. Úspěch

 

Nastavit akcenty, dosáhnout úspěchu - s obchodním systémem GRANIT máte ideální pozici. Lepší přehled, lepší rozdělení a efektivní využití prostorových zdrojů vedou k mnoha výhodám pro vás a vaše zákazníky.

 

1. Rozšířená zákaznická základna

Udělejte z nakupování zážitek svým zákazníkům: S obchodním systémem GRANIT můžete rozvíjet nové cílové skupiny a získávat stávající zákazníky.

 

2. Další prodeje

Delší pobyt, větší ochota koupit, vyšší prodeje: Díky přehledné struktuře obchodu a atraktivní prezentaci produktu můžete oslovit své zákazníky a rozšířit svůj prodejní potenciál.

 

3. Nejlepší možná péče

Žádné prázdné police a nevyužité čekací doby u pultu: Zákazníci si mohou pomoci ve vašem obchodě GRANIT a jsou povzbuzováni k tomu, aby během čekání na přepážce náhradních dílů prováděli spontánní nákupy.

 

4. Rozmanitost zboží na místě

Žádná virtuální prezentace zboží jako u přímých obchodníků na internetu - s obchodním systémem GRANIT mohou vaši zákazníci vidět, co kupují. To vytváří důvěru ve vaše poradenské schopnosti a váže zákazníky v dlouhodobém horizontu. Na internetu nabízíte více než konkurence!

 

5. Rozšířená nabídka služeb

Produkty a služby z jednoho zdroje: Zakoupením náhradního dílu nebo příslušenství můžete svým zákazníkům nabídnout související služby, jako je instalace.

 

Prodejní systém GRANIT je součástí inovativního marketingového systému GRANIT 360°, který pokrývá několik oblastí. Využijte výhod, které pro vás marketingový systém GRANIT 360° přináší jako specializovaný prodejce - pro váš místní úspěch.

Mohlo by vás také zajímat:

Návrh prodejní místnosti

Více informací

Tisk obchodních a skladových štítků

Více informací