DO NOVÉ SEZÓNY S NEJLEPŠÍMI CENAMI

Nový Speciál „Granit - Hnojicí technika, postřikovače a ochrana plodin“ je tu

 

U příležitosti zahájení sezóny vám GRANIT opět nabízí zajímavé produkty za zvýhodněné ceny v oblasti hnojicí techniky, postřikovačů a ochrany rostlin. Podpořte své zákazníky ve správném hnojení podle vyhlášky o hnojivech a nabídněte jim náhradní a modernizační díly pro nejnovější technologie. Speciál „Hnojicí technika, postřikovače a ochrana plodin“ zahrnuje naše špičkové produkty pro polní postřikovače, speciální a pokojové plodiny, rozmetadla hnojiv a cisterny na kejdu.

V oblasti ochrany rostlin najdete ve Speciálu „Granit - Hnojicí technika, postřikovače a ochrana plodin“ široký výběr různých injektorových trysek od výrobců Agrotop, ALBUZ, LECHLER a TeeJet. Nabízíme vám ploché trysky v různých provedeních - dlouhé nebo krátké, vyrobené z plastu, keramiky nebo nerezové oceli - a pro různé oblasti použití. Se správnými okrajovými tryskami můžete svým zákazníkům zaručit hnojení okrajů polí v souladu s předpisy. V naší speciální nabídce máme také velké množství vhodných přípravků pro tekuté hnojení. Další příslušenství a náhradní díly, stejně jako čerpadla a příslušné elektrické provozní armatury doplňují řadu GRANIT spolu s mnoha dalšími produkty.

 

Kromě toho si můžete prohlédnout řadu náhradních dílů a příslušenství pro kalovou techniku. V této produktové kategorii vám kromě oblíbených značek a výrobců nabízíme i levnější, ale kvalitní alternativy vlastní značky GRANIT PARTS vhodné pro Bauer System, Perrot System nebo italský systém (Berselli).

 

Veškeré produkty z oblasti hnojicí techniky a ochrany rostlin najdete v katalogu GRANIT 13 a samozřejmě v internetovém obchodě GRANIT.

K sortimentu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem