NYNÍ NOVĚ V GRANITU: NÁHRADNÍ DÍLY PRO TECHNOLOGII HUTNĚNÍ PŮDY

VŠE PRO VŮDCE NA TRHU

 

S Katalogem 15 nabízíme ve společnosti GRANIT ucelenou řadu produktů a služeb pro stavební stroje a teleskopické nakladače. Nenajdete u nás jen vhodné náhradní díly a příslušenství pro velmi velké stroje na staveniště. Sortiment GRANIT jsme doplnili o celou řadu produktů souvisejících s technologií zhutňování půdy. Protože bez ohledu na to, zda se jedná o inženýrské stavby, výstavbu silnic nebo cest, vibrační pěchy najdeme na každém staveništi.

 

V internetovém obchodě GRANIT zaručeně najdete ten správný náhradní díl pro předního výrobce pěchů, společnost Wacker Neuson. U výrobků vlastní značky GRANIT se vždy zaměřujeme na optimální poměr ceny a výkonu. To znamená, že získáte nejvyšší kvalitu za férovou cenu. Díky vlastnímu řízení kvality společnosti GRANIT a externím zkušebním ústavům zaručujeme vždy vysokou kvalitu výrobků.

 

Ať už se jedná o karburátor, zapalovací cívku, reverzní startér, odstředivou spojku nebo opotřebitelné díly, jako je tamperová vložka nebo gumový měch, požadované náhradní díly pro vibrační pěch vám dodáme rychle a bez komplikací. V internetovém obchodě najdete všechny důležité informace o produktech a také o zařízeních, která jsou součástí náhradních dílů. Při výběru toho správného produktu už tedy nemůžete udělat chybu.

 

k sortimentu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem