GRANIT PARTS - Naše hodnoty

Pro nás je neodmyslitelný neustálý rozvoj naší společnosti a spokojenost našich zákazníků. Pro nás ve společnosti GRANIT jako partnera specializovaného obchodu je to náš cíl a naše motivace do budoucna.

Kvalita značky je pro nás důležitá.

GRANIT kombinujeme vysokou odolnost, stabilitu a spolehlivost. Spojujeme kvalitu s atraktivními cenami, protože jsme partnerem specializovaného obchodu. Abychom tomu dostáli, neustále pracujeme na zdokonalování sebe a své nabídky.

Úspěch je vždy týmová práce.

Naši zaměstnanci jsou podstatou našeho úspěchu. Dobrá pracovní atmosféra a identifikace zaměstnanců se společností GRANIT vedou k vysoké úrovni motivace, z níž vy jako zákazník profitujete především.

Angažmá je to, co nás odlišuje.

Přátelskost, spravedlnost, kompetence a potěšení z práce jsou pro nás důležité. To, co děláme, děláme naplno, protože jsme nadšení pro svou práci. Takto vytváříme skutečné vztahy s našimi obchodními partnery.

Čas rozhoduje

Spokojenost zákazníků je pro nás zásadní. Chceme důvěryhodnou spolupráci a dlouhodobá partnerství. Toho dosahujeme především rychlou zasílací a dodací lhůtou.

Jít vlastní cestou

Jako rodinná společnost sledujeme vlastní cestu pro ekonomický rozvoj naší společnosti. Jako součást německé střední třídy nám náš úspěch dává za pravdu.

Mohlo by vás také zajímat:

Naše výkonnostní výhody

více informací

Naše logistika

více informací