Internetový obchod GRANIT - náš multifunkční nástroj pro vaši dílnu

S internetovým obchodem GRANIT mají specializovaní prodejci a dílny k dispozici výkonný online obchod, se kterým mohou udělat mnohem více, než jen objednávat náhradní díly. Existuje mnoho důvodů, proč je internetový obchod GRANIT tak dobrý. Zde jsou ty zásadní:1. Máte přístup k celé řadě GRANIT s více než 12 miliony náhradních dílů a příslušenství. Zcela jednoduše pomocí několika kliknutí.

 

2. Udržujeme pro vás přehled. I když někdy nevíte jak dál, s naším vyhledáváním podle typu výrobce a mnoha speciálními vyhledáváními, najdete v internetovém obchodu GRANIT napoprvé ten správný náhradní díl.

 

3. Naše seznamy náhradních dílů vám poskytnou rychlý a jasný přehled o všech potřebných dílech. Bez ohledu na to, zda se jedná o originální díl nebo naše vysoce kvalitní alternativy naší vlastní značky GRANIT. Opravy produktů třetích stran jsou s internetovým obchodem GRANIT hračka.

 

4. Pokud již víte, co potřebujete, pomůže vám naše navigace založená na katalozích GRANIT. Všechny produkty, které jsou relevantní pro vaše zákazníky, najdete na několik kliknutí. A pokud se budete muset přeci jen podívat do katalogu, není to problém ani online. Dokonce s přímým odkazem v internetovém obchodu.

 

5. Pomocí funkce „Více nákupních košíků“ můžete své objednávky plánovat ještě lépe. Například je velmi snadné třídit, které položky potřebujete okamžitě a na které můžete ještě počkat. Úpravy a sdílení s kolegy je přitom také možné.