NOVÉ VYHLEDÁVÁNÍ V INTERNETOVÉM OBCHODĚ GRANIT

PŘÍSTUP K VÍCE NEŽ 5 000 TYPŮM MOTORŮ YANMAR

 

GRANIT PARTS nyní nabízí rozšířený online přístup k údajům o náhradních dílech pro více než 5 000 modelů motorů YANMAR. Díky přepracovanému přístupu k datům je nyní váš přístup k informacím o náhradních dílech pro průmyslové vznětové motory pro zemědělské a stavební stroje výrazně zjednodušen. Zákazníci společnosti GRANIT v celé Evropě mohou využívat novou databázi motorů YANMAR a snadno najít správné náhradní díly pro stroje mnoha výrobců i pro různé typy strojů.

S YANMAR máme v sortimentu jednoho z nejrenomovanějších světových výrobců pohonných systémů. Od představení prvního kompaktního vznětového motoru na světě ve 30. letech minulého století se tradiční japonský výrobce vyznačoval obrovským know-how a pravidelně rozšiřovaným portfoliem produktů a služeb. Nyní prohlubujeme partnerství s YANMAR komplexním rozšířením dat dostupných v internetovém obchodě GRANIT.

 

Od této chvíle najdete informace o náhradních dílech na základě výkresů pro motory YANMAR v našem novém speciálním vyhledávání. Touto nabídkou výrazně zvyšujeme kvalitu internetového obchodu. S námi budete mít v budoucnu snadný přístup k originálním náhradním dílům YANMAR. Pomocí vyhledávače motorů YANMAR vám poskytujeme přehledný přístup ke všem dostupným náhradním dílům pro motory YANMAR, které jsou instalovány v široké škále výrobců a typů strojů. Na základě čísla modelu YANMAR jsou v internetovém obchodě GRANIT k dispozici odpovídající náhradní díly. Nabídka zahrnuje veškeré náhradní díly pro více než 5000 typů motorů.

 

Stačí v přihlášené části internetového obchodu GRANIT zvolit navigační bod "Speciální vyhledávání" a poté "Vyhledávač motorů YANMAR". Zde zadejte úplný název modelu vašeho motoru YANMAR. Požadované náhradní díly pak můžete identifikovat prostřednictvím sestav a přímo je objednat. Vyzkoušej si to hned!

 

do vyhledávače motorů YANMAR

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem