Hlavní body sezóny

 

Jaro je v plném proudu a na polích a zahradách se věci opravdu rozběhnou. Nyní je ten správný čas na zásobu našich nejvýznamnějších produktů sezóny. Bez ohledu na to, zda se jedná o nástroje pro zpracování půdy pro nejvyšší požadavky od GRANIT ENDURANCE CARBIDE, LED pracovní světla pro dny, kdy to trvá déle, nebo o malé a velké pomocníky pro zahradnictví, u nás najdete vše, co potřebujete pro začátek sezóny.

 

Připravte své stroje na jaro s námi a získejte vše, co potřebujete pro jarní úklid. Dílna také dostává jarní aktualizaci s novým dílenským vozíkem „Ultra Heavy“. Dílenský vozík GRANIT BLACK EDITION je vybaven vysoce kvalitními sadami destiček od naší prémiové značky nástrojů a stává se tak novým centrem vaší dílny.

TO NEJLEPŠÍ PRO JARO

Platí od 01/04/2021

Stáhnout

Pohodlí dělá ten rozdíl

 

Se sedadly od PROBOSS zajistíte sezení bez únavy po celou sezónu. Zde se zaměřujeme na potřeby řidiče. Díky nastavitelné bederní opěrce pro podporu bederní páteře, jemnému nastavení opěradla a volitelně dodávaným nastavitelným područkám je to vždy pohodlné i v náročných dnech. Vysoce kvalitní čalounické látky vyrobené v Německu také zajišťují obzvláště dlouhou životnost čalounění.                

Objevte nová sedadla od PROBOSS

Maximální výkon při kultivaci půdy

 

Nové karbidové nástroje od společnosti GRANIT ENDURANCE CARBIDE byly vyvinuty pro nejvyšší nároky a vyznačují se svou speciální pevností po tepelném zpracování. Řada GRANIT ENDURANCE CARBIDE sahá od hrotů kultivátoru přes křídlové a šípové radlice až po kultivátory a postupně se rozšiřuje. Všechny výrobky byly pečlivě ručně vyráběny odborníky z oblasti těžby a výstavby silnic v Německu.

>> K nové produktové řadě GRANIT ENDURANCE CARBIDE

Jednoduše výkonné nářadí

 

Prémiové nářadí GRANIT BLACK EDITION nyní najde vhodné místo ve vaší dílně. Stejně jako naše nástroje se i nový dílenský vozík Ultra Heavy od GRANIT BLACK EDITION vyznačuje nejvyšší kvalitou, nejlepšími materiály a vysoce kvalitním zpracováním. Díky masivní dřevěné pracovní ploše, celkové nosnosti maximálně 520 kilogramů a nesčetným možnostem uložení se rychle stane nedílnou součástí vaší dílny.

Zde najdete náš nový organizační talent

Váš kontakt na nás

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

Nejste ještě naším zákazníkem?