LED TECHNOLOGIE


Výměna běžných žárovek za LED světlomety má různé výhody, jako je vysoká světelná účinnost, dlouhá životnost, nízká spotřeba energie a barva světla příjemná pro oči. Existuje však také mnoho parametrů u LED světlometů, které je třeba před výměnou zvážit. Zde získáte pohled na nejdůležitější funkce, které je třeba vzít v úvahu při výběru zdroje světla.

TEPLOTA BARVY
Výměna běžných žárovek za LED světlomety má různé výhody, jako je vysoká světelná účinnost, dlouhá životnost, nízká spotřeba energie a barva světla příjemná pro oči. U LED světlometů však existuje také mnoho parametrů. Barva světla, která se také označuje jako teplota barev, je uvedena v kelvinech (K). V zásadě můžete rozlišovat mezi třemi oblastmi vnímání barev: Teplá bílá (<3300 K), neutrální bílá (3300-5000 K) a denní světlo (> 5000 K). Barva světla podobná dennímu zajišťuje lepší viditelnost objektů a sledování pracovních oblastí. je třeba vzít v úvahu před výměnou. Zde získáte pohled na nejdůležitější funkce, které je třeba vzít v úvahu při výběru zdroje světla.

LUMEN
Lumen je jednotka světelného toku a popisuje, kolik světla je vyzařováno ze světelného zdroje na všech stranách. Je třeba rozlišovat mezi teoretickými a efektivními lumeny. Teoretické lumeny jsou teoreticky možné lumeny, kterých lze dosáhnout pomocí vestavěné technologie LED. Efektivní hodnota lumenu udává, jaký světelný výkon může pracovní světlo ve skutečnosti poskytnout.

TŘÍDA IP
Třída IP označuje třídu ochrany proti vniknutí částic. Ve společnosti GRANIT získáte LED diody až do nejvyšší třídy ochrany IP IP69K. LED diody této úrovně jsou prachotěsné a chráněné proti vniknutí vody v případě silného čištění párou z jakéhokoli směru.

NÁŠE BROŽURA NA TÉMA LED OSVĚTLENÍ

Speciální LED osvětlení není jen nabídka vhodná pro období, kdy je málo světla. V nové brožuře se dozvíte nejen vše o naší nové a komplexní nabídce LED osvětlení, ale také vám poskytneme užitečné znalosti, které vám a vašim zákazníkům v budoucnu pomohou při výběru správného osvětlení. V brožuře LED osvětlení najdete užitečné a podrobné vysvětlení nejdůležitějších technických pojmů, jako jsou lumen, kelvin a třídy IP, jakož i všechny piktogramy, které jsou uvedeny na obalu, jednotlivě vysvětleny. Kromě toho najdete příslušné piktogramy a ilustraci světelného schématu pro každou lampu. To vám a vašim zákazníkům umožní lépe analyzovat a porovnat sortiment před objednáním nebo nákupem a vybrat ten správný. Kromě užitečných informací najdete samozřejmě také mnoho zajímavých produktů na téma LED ve Speciálu LED osvětlení. Zde vám poskytneme kompletní přehled o celé naší řadě LED. V této oblasti jsme značně rozšířili produktovou řadu GRANIT o 28 nových pracovních světel a světlometů včetně příslušenství. Nyní můžete vždy najít správné osvětlení pro různé značky a výrobce pomocí vyhledávání podle typu výrobce nebo pomocí originálních odkazů výrobce. >> ke Speciálu

PRODUKTOVÉ KATEGORIE


ZADNÍ SVĚTLA / BLESKY

k produktu

KONTROLKY

k produktu

PRACOVNÍ SVĚTLA

k produktu

SVĚTLOMETY

k produktu

KONCOVÁ SVĚTLA

k produktu

MAGNETICKÉ SVĚTLOMETY

k produktu

PROPOJOVACÍ TECHNIKA

k produktu

STOJAN DO OBCHODU

k produktu

VYHLEDÁVÁNÍ TYPU VÝROBCE

Při hledání typu výrobce zaručeně najdete ten správný náhradní díl. Zde můžete vyhledávat konkrétně produkty určitého výrobce nebo typu. Chcete-li to provést, vyberte odpovídající první písmeno výrobce. Pak buď nejprve vyberte řadu a typ nebo typ přímo ze zobrazeného seznamu. Při vyhledávání se zobrazí seznam všech náhradních dílů seřazených podle kategorie a vhodných pro daný typ. Vyzkoušejte vyhledávání typu výrobce a najděte správné LED osvětlení! >> na vyhledávání typu výrobce

NAŠE OBLASTI APLIKACE