Abychom Vám mohli nabízet co nejlepší služby a správné fungování webu, používáme Cookies. Potvrďte prosím jejich užívání.Více informací

Jsme partnerem prodejců

Jako velkoobchod s originálními díly i náhradami všech značek jsme spolehlivým partnerem prodejců zemědělské, stavební a zahradní techniky, jimž nabízíme TOP produkty a TOP služby.

Klademe vysoké nároky jak na naše produkty, tak na zaměstnance a dodavatele. Neustálá kontrola kvality a pečlivý výběr nového sortimentu garantuje kvalitu originálních výrobců i pod značkou GRANIT PARTS.


Zároveň podporujeme naše prodejce rozsáhlým servisem doplňkových služeb, marketingovými akcemi a školeními. Naším cílem je růst konkurenceschopnosti a komplexní odbornost pro naše partnery.

Naše nabídka: Víc než jen náhradní díly

Jakožto specialista nabízíme nejen jedinečnou škálu náhradních dílů, ale také profesionální poradenství, servis a školení zemědělské, stavební a zahradní techniky.

Naší prací se snažíme podporovat obchod s náhradními díly a servisní nabídku našich partnerů.

Naše nabídka sahá od prověřeného marketingového konceptu a atraktivního vybavení prodejen (Shop System), přes kompetentní poradenství a technický servis, po aktuální školení zákazníků.

22 130 zákazníků po celé Evropě nám důvěřuje

GRANIT je lídrem na evropském trhu s náhradními díly pro zemědělskou, stavební a zahradní techniku a užitková vozidla. Jako velkoobchod zásobuje GRANIT ze svého centrálního skladu v německém Heeslingenu prodejce napříč Evropou.

V našich zahraničních pobočkách se stará proškolený tým prodejců a poradců o optimální zákaznický servis. Dceřiné společnosti v Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Belgii, Francii, Španělsku, Itálii, Dánsku, Anglii, Polsku, České republice, Rumunsku a Slovinsku a importéři v Maďarsku a Irsku zajišťují kompletní pokrytí trhu a úzkou spolupráci se zákazníky.

98 obchodníků podporuje naše partnery na cestách. 130 pracovníků v našich zákaznických centrech nabízí poradenství na telefonu.