PROBOSS Video

Dny jsou dlouhé, pracovní vytížení je vysoké - při intenzivním používání strojů jako jsou traktory, teleskopické manipulátory, stavební stroje a vysokozdvižné vozíky je pohodlí při sezení pro řidiče klíčem k ergonomickému a bezpečnému pracovišti.

Naše sedadla splňují nejvyšší standardy kvality a byla vyvinuta odborníky znalých praxi a kompetentních partnerů z oboru. Vysoce kvalitní materiály z Německa a technické komponenty od předních světových výrobců zajišťují nejlepší možný komfort sezení.

Klademe také vysoké nároky na ergonomii, kvalitu a poměr ceny a výkonu našich sedadel PROBOSS. Proto nabízíme sedadla v různých designech a cenovém rozpětí, které odráží nejnovější stav technologií a mohou být vybrány podle individuálních požadavkům řidičů a strojů.

Nová řada PROBOSS začíná třemi sedadly se vzduchovým odpružením, na kterých se sedí i na našich základních modelech jako na sedadlech vyšší třídy. Ergonomické sedadlo a opěradlo i čalounění vybavené klimatizačními kanály zaručují optimální komfort sezení i při dlouhodobém používání. Integrovaná opora meziobratlových plotének podporuje zdravé sezení a elegantní design s promyšlenými detaily a vysoce kvalitní látkový potah vylepšují každou kabinu.

Řada PROBOSS se v následujících měsících postupně rozšíří o prémiové modely a bude nabízena výhradně prostřednictvím specializovaných prodejců. Přejeme Vám s tím hodně štěstí.
INDIVIDUÁLNÍ POHODLÍ PŘI SEZENÍ

Sedadla PROBOSS se zaměřují na potřeby řidiče. Nastavitelná bederní opěrka pro podporu bederní páteře, jemné nastavení opěradla, stejně jako volitelně dostupné nastavitelné loketní opěrky zajišťují neunavující sezení. S vysoce kvalitními potahovými látkami vyrobenými v Německu zajišťujeme dlouhodobou odolnost čalounění.


NÍZKOFREKVENČNÍ ODPRUŽENÍ

S inovativním nízkofrekvenčním odpružením nabízejí sedadla PROBOSS nejlepší pohodlí při sezení a řízení, snižují škodlivé vibrace a zabraňují kývání sedadla při práci v terénu.
ZVĚTŠENÁ KOLEČKA

Díky větším kolečkům i přes kompaktní konstrukci zaručují všechna sedadla PROBOSS plynulý běh systému odpružení a jsou extrémně robustní. Méně citlivé na prach a nečistoty dosahují naše válečky výrazně delší životnosti.


KOMPAKTNÍ VÝŠKA

Všechna sedadla PROBOSS vynikají doslova kompaktní výškou a obzvláště nízkým bodem indexu sedadla (SIP). I přes nízkou celkovou výšku mají všechna sedadla PROBOSS vynikající vibrační komfort.
VYSOCE KVALITNÍ KOMPONENTY

Pro nejlepší vibrační komfort jsme se rozhodli pro komponenty od předních německých a evropských výrobců. Zaručujeme nejvyšší standardy kvality a funkčnost všech sedadel PROBOSS.


KOMPATIBILITA

Sedadla PROBOSS jsou kompatibilní nebo mohou být zabudována místo sedadel s následujícím označením: LS95H1/90A (R), MSG95G/721 až 741, MSG95GL/721 až 741, MSG95A/721 až 741 a MSG95AL/721 až 741.