Stavební stroje a teleskopické nakladače - Vše pro stavbu

Mezi zemědělstvím a stavebním průmyslem existuje úzký vztah pomocí stejných nebo podobných strojů. Ať už na farmě, v bioplynové stanici nebo v skladu siláže, v zemědělství se v hojném počtu používají stavební stroje, jako jsou kolové nakladače a rypadla. Traktory naopak nabízejí mnoho výhod při použití na staveništích díky své vysoké nosnosti a bezproblémovému použití na náročných površích. Z tohoto důvodu díky zavedení katalogu 15 „Stavební stroje a teleskopické nakladače“ budou mít nyní specializovaní prodejci a odborné dílny ve společnosti GRANIT přístup k rozumnému rozšíření sortimentu. Segment stavebních strojů a teleskopických nakladačů ve společnosti GRANIT zahrnuje náhradní díly od zavedených výrobců stavebních strojů. Od Lehnhoff Hartstahl nabízíme mnoho řešení, například s rychlovýměnnými nástavbami, navařovacími rámy a opravnými díly, abychom rychle vyřešili prostoje stroje. Od společnosti Bekamax dodáváme náhradní díly pro technologii centrálního mazání a díky technologii stlačeného vzduchu od společnosti Atlas Copco mají specializovaní prodejci přístup k široké škále, od náhradních dílů až po příslušenství.

GRANIT PARTS jen to nejlepší o těch opravdu velkých

Kromě originálních náhradních dílů nabízí GRANIT také předměty od výrobců originálního vybavení, jako jsou Dana Spicer, ZF, Carraro, Deutz, Mahle a Bosch. Takto mohou specializovaní prodejci nabídnout svým zákazníkům stavební díly stejné kvality za lepších podmínek. Vlastní značka GRANIT PARTS také nabízí vysoce kvalitní alternativu ke klasickým opotřebitelným a opravným dílům, stejně jako náhradní díly speciálních stavebních strojů a filtrační materiály pro údržbu za atraktivní cenu. Přidáním této řady mohou specializovaní prodejci po celém světě nejen rozšířit své nabídky pro stávající zákazníky v odvětví zemědělské techniky, ale především využít nové cílové skupiny. Kvalitní, rychlé a rozsáhlé služby společnosti GRANIT budou v budoucnu těžit také ze specializovaných prodejců ve stavebnictví. Protože na staveništi se počítá každá minuta.

Elektrodíly - Klimatizace - Kabina

Objevte sortiment

Opotřebitelné díly a příslušenství

Objevte sortiment

Stavební technika - hutnění půdy – Stavební příslušenství

Objevte sortiment

Pojízdné díly podvozku - Retěz

Objevte sortiment

Díly motoru

Objevte sortiment

Hydraulika - Centrální mazání – Vysokotlaká technika

Objevte sortiment

Výrobce / zařízení

Objevte sortiment

Servisní středisko GRANIT

více informací

GRANIT PARTS - váš silný partner v oblasti stavebních strojů a teleskopických nakladačů

Pokud se stroj porouchá a jsou potřeba náhradní díly, v nejhorším případě se celá stavební práce zastaví. Díky rychlému dodání dílů GRANIT PARTS budou specializovaní prodejci a odborné dílny schopni v budoucnu čelit této výzvě ještě lépe. Celoevropská dodávka náhradních dílů do 24 hodin je doplňkem řešení One-Stop-Shop na adrese www.granit-parts.cz jen jedna z mnoha výhod, které nabízí naše široká nabídka služeb.

Velký sortiment

Kvalitní náhradní díly a příslušenství za férové ceny!

Rychlé doručení

Objednávky zadané do 18:00 budou doručeny do 8:00 následujícího rána!

Profesionální služby

Kompetentní rady odborníků a profesionální servis dílen!