HYPEX – HYDRAULIC PERFORMANCE EXPERTS

Nová prémiová značka u GRANIT PARTS

 

Pokud jde o hydrauliku, počítá se spolehlivost, kvalita a inovace. GRANIT nyní nabízí tato kritéria průmyslovým uživatelům, strojírenským společnostem a odborným dílnám s novou prémiovou značkou HYPEX. Zde v internetovém obchodě získáte exkluzivní přístup ke značce, která nedělá žádné kompromisy, pokud jde o hydrauliku.

 

Prémiové produkty se vyznačují nejlepšími surovinami, vysoce kvalitním složením a inovativním technickým designem. S HYPEX vám nabízíme komponenty, stroje a příslušenství pro hydrauliku a pneumatiku, které splňují nejnovější normy a jsou obzvláště odolné a výkonné. Produkty HYPEX jsou vyráběny v Evropě a splňují nejvyšší standardy.

 

Vstup do nové špičkové produktové řady tvoří různé směrové ventily, pomocí kterých lze cíleně řídit objemový průtok v hydraulickém systému. Na rozdíl od výrobků stejné konstrukce se regulační ventily P45 a PC45 vyznačují kvalitním zinkováním. To zabraňuje korozi a ventily jsou extrémně odolné proti povětrnostním vlivům i při použití mimo stroj, a to i bez dodatečného lakování. Díky tomu jsou výrazně odolnější ve srovnání s originálními produkty. Přesné jemné ovládání spotřebičů umožňuje snadnou a přesnou obsluhu. Výměnou jednotlivých komponentů lze ventily přizpůsobit individuálním potřebám. Je možný například elektrický nebo pneumatický provoz.

 

Kromě vysoké kvality produktů je vynikajícím argumentem pro novou prémiovou značku HYPEX i vynikající poměr ceny a výkonu. Díky tomu je váš hydraulický servis pro vaše zákazníky ještě atraktivnější.

k sortimentu

Doporučení produktů

Jsme tu pro Vás!

 

 

Zákaznický a opravárenský servis, marketingová podpora a efektivní logistika z nás činí silného partnera pro specializované prodejce v oborech zemědělské techniky, zahradnictví a lesnictví, stavebních strojů, hydrauliky a průmyslových nákladních vozidel. Jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Můžete nás kontaktovat na ✆ +42 05 66 52 30 05.

 

 

Staňte se nyní zákazníkem