Přehled vašich vozidel

Chcete ušetřit čas, podívat se na vozidla svých zákazníků na první pohled a pracovat co nejefektivněji? Pokud můžete na všechny tyto otázky odpovědět jasným „ano“, je pro vás nová funkce „Moje vozidla“ ve webovém obchodu GRANIT ideální. Díky této funkci vám výrazně usnadníme každodenní život a stanete se nepostradatelnou součástí vaší každodenní práce ve webovém obchodě GRANIT.

 

Pomocí funkce „Moje vozidla“ můžete uložit nejoblíbenější vozidla ve svém obchodě přímo ve webovém obchodu GRANIT. Díky tomu bude v budoucnu ještě jednodušší a především rychlejší najít správné náhradní díly. Vyzkoušejte to a uvidíte sami! Zde vám ukážeme, jak funguje naše nová funkce „Moje vozidla“ a jak můžete ukládat, měnit nebo mazat vozidla:

1. „Moje vozidla“ v nastavení

 

V části „Můj GRANIT“ najdete přehled svých vozidel. Zobrazí se zde část vašich registrovaných vozidel. Máte možnost přidat nová vozidla přímo nebo nechat zobrazit všechna vozidla. Můžete také použít symbol náhradních dílů k získání náhradních dílů, které odpovídají vozidlu. Zobrazte všechna vozidla a upravte nebo odstraňte svá vozidla. Vozidla lze také přidat pod „Můj GRANIT“.

2. „Moje vozidla“ ve vyhledávání položek

 

Pokud hledáte položku ve vyhledávací liště, můžete po zadání hledaného výrazu vybrat vozidlo ze seznamu vozidel. Vaše vozidla se zobrazí v rozevírací nabídce a můžete vyhledat požadované vozidlo. Poté se vám zobrazí pouze produkty, které jsou vhodné pro vaše vozidlo. V tomto zobrazení můžete také přidat nové vozidlo. Můžete tak rychle a snadno filtrovat produkty pro vhodná vozidla, aniž byste museli nejprve hledat typové vyhledávání. 

3. „Moje vozidla“ ve vyhledávání typu výrobce

 

Pokud chcete zobrazit vhodné produkty pro vozidlo pomocí vyhledávání typu výrobce, můžete nyní přímo vybrat svá registrovaná vozidla z „Moje vozidla“. To funguje prostřednictvím rozevírací nabídky. Zobrazí se všechna vozidla, která již byla přidána. Kliknutím můžete vybrat požadované vozidlo a poté se zobrazí produkty pro dané vozidlo. Máte také možnost přidat nové vozidlo. 

Přidat vozidlo

 

Vozidlo můžete přidat do části „Moje vozidla“ v oblastech výše popsaného webového obchodu. Klikněte na „Přidat vozidlo“ a otevře se okno, které vám umožní přidat nové vozidlo. 

 

V prvním kroku můžete zadat název vozidla. Můžete jej přiřadit podle libosti - jméno však lze přiřadit pouze jednou. Název není nutností, ale může vám poskytnout lepší přehled o vašich vozidlech. Poté následuje přiřazení typu vozidla. V rozevírací nabídce vyberte výrobce. Pokud se tato položka v seznamu neobjeví, můžete ji také vyhledat zadáním textu. Poté můžete vybrat typ. I zde jej můžete vybrat ze seznamu nebo vyhledat zadáním textu. Jakmile je vše vybráno, můžete vozidlo přidat pomocí červeného tlačítka. Poté se zobrazí v již popsaném přehledu vozidla a můžete s vozidlem pracovat. Počet uložených vozidel je neomezený.